Detské drevené náradie v kufríku

Detské drevené náradie v kufríku

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Drevený kufrík s náradím pre malého kutila.BOX s dreveným náradím obsahuje: skrutky, matice, píla, kladivá, dosky s otvormi, skrutkovače, kliešte, pravítko a uholník. Krabica má tiež pohodlnú rukoväť z hrubého povrázku. Vnútri krabice je rad priehradiek pre uloženie všetkých nástrojov.Vyrobený z dreva - drevené hračky sú nadčasové a poteší každé dieťa.BEZPEČNÉ - vďaka tomu, že krabička a príslušenstvo sú vyrobené z dreva, sú bezpečné pre každé dieťa. Prírodné suroviny znamenajú, že aj keď si dieťa vezme hračku do úst, nepríde do styku s umelými materiálmi. Sada má certifikáty CE a EN 71.ZLEPŠUJE manuálne zručnosti - sada dokonale plní vzdelávaciu funkciu počas hry. Pomáha rozvíjať kreativitu a logické myslenie, manuálne a motorické schopnosti.

16,90 € s DPH

25 € s DPH Zľava 8,10 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

ŠPECIFIKÁCIA

vek: 3+
materiál: drevo
rozmery (d / š / v): 8/20/30 cm
hmotnosť: 1,2 kg

Hračka bola vyrobená z dreva a maľované farbou bezpečnou pre zdravie dieťaťa.

Okrem správneho náradia sú vnútri škatule tiež doplnky, ako sú drevené dosky s otvormi, matice a skrutky. Malý domáci majster z nich môže vytvoriť jednoduché konštrukcie, vďaka ktorým bude schopný rozvíjať svoje manuálne a motorické schopnosti a stimulovať predstavivosť. Obsahuje: kladivá, skrutkovače, skrutky, matice a spojovacie drevené prvky. 

Hrany boli z bezpečnostných dôvodov dieťaťa mierne zaoblené. Náradie nemá ostré hrany.

Súpravu možno ľahko udržiavať v čistote utieraním boxu a príslušenstva vlhkou handričkou.

Obsah sady: skrutky x6 matky x6 pílka šuplíky x2 kladivo x2 dosky s otvormi x9 krížový skrutkovač plochý skrutkovač kliešte pravítko uholník drevený box na náradie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie